O mně

 

Kdo jsem? Jmenuji se Štěpánka Zýková a jsem absolventka mezinárodního certifikovaného vzdělávání BIEP, Bachova Centra v Anglii. Mezi mé zájmy patří psychologie, zdravý životní styl, četba a abstraktní malba.

Proč právě Bachovky? Inteligence přírody funguje harmonicky a láskyplně, je holistická, intuitivní, podporující a vyživující. A pokud se v sobě potkáme s harmonií přírody, máme šanci pracovat na svém duševním a fyzickém stavu a tím zlepšit své zdraví. Člověk se musí sám rozhodnout a převzít zodpovědnost za své zdraví. S působením Bachových květových esencí jsem se seznámila, když jsem se na své cestě životem ocitla na křižovatce a nevěděla kudy kam, co a jak. Začala jsem užívat esence a výsledkem byla rychlejší reakce na své vnitřní pocity. Tím rychleji jsem dospěla k jádru svých problémů a následně jejich řešení a postupnému vymizení.  Přinesly mi víru, pomohly vyléčit emoční bloky a nadále pomáhají během nevyzpytatelných životních situací. Otevřely mi také cestu k vyššímu osobnímu růstu.

,,Když mysl odmítne uvěřit v nemoc, tělo ji následuje”

Co pro mě Bachovy esence znamenají? Jsou pro mě jednou z možných cest rozvoje osobnosti. Jsou pro mne oporou před důležitými událostmi a pomáhají mi věřit ve své vlastní schopnosti a daly mi pocit silnějšího osobnostního potenciálu.

,,Člověk je tím, čím věří, že je” 

Mé znalosti/rozvoj. V blízké době budu absolvovat navazující kurz a mám v plánu se na Bachovy esence zaměřit více z psychologického hlediska, jelikož tato oblast je mi velmi blízká. Nemohu opomenout aplikování esencí i na zvířátka, ale to až časem. V aktuální době se aktivně zajímám o podpoření užívání květových esencí drahými kameny.

Přála bych si, aby jste byli plní energie, radosti a lásky. Aby se Vám na tomto světě dobře žilo a byli jste plný vnitřní harmonie.   

Děkuji za Vaši přízeň! 

S láskou Štěpánka Z.