Metody užívání

Metody užívání

Před užitím lahvičku vždy protřepejte!

 

Do vody

Propláchnutí celého vylučovacího systému, hlavně ledvin. Do sklenice s vodou nebo jakéhokoliv oblíbeného nápoje, přidejte 2 kapky z užívací lahvičky a často upíjejte. U krizové esence jsou to 4 kapky. Před spolknutím ponechte dávku chvíli v ústech, abyste získali její plný účinek. Bachovy esence šálek horkého nápoje neovlivní, jelikož k přípravě esencí se užívá buď slunce nebo vaření. Poté šálek doplňte, je-li to třeba a opakujte.

Orálně

na jazyk (spojeno s verbálním vyjadřováním)

pod jazyk ( okamžitě do celého těla)

užívejte NEJMÉNĚ 4x denně 4 kapky. Před spolknutím ponechte dávku chvíli v ústech, abyste získali její plný účinek. Dle potřeby užívejte tak často, jak je potřeba, zvláště jako první a poslední věc, kterou denně uděláte.

Na tělo 

(emocionální blok) nebo pokud osoba nemůže polykat, je v kómatu. Vhodné také pro miminka. Esencí se navlhčí rty, potírá se oblast za ušima, spánky nebo zápěstí.

Krizové esence lze nanést přímo ze zásobní lahvičky na popáleniny, výrony, opařeniny, bodnutí žihadlem atd. Nenahrazuje lékařskou péči!

Alternativně 

lze přidat do koupele cca 10 kapek, zde především vhodná esence Crab Apple (plané jablko). Aromatické oleje nebo mýdla na ně nemají vliv. 

 

moje další tipy užívání.. 

  • máte-li problém s užíváním esencí ráno a večer, nakapejte esence do malé sklenice s vodou. Polovinu vypijte než se uložíte ke spánku a druhou polovinu hned ráno po probuzení. To Vám zajistí užívání esencí ráno a večer. 
  • dávkování esencí malým dětem můžete provést tak, když dítě pije z lahve – dodejte 1 kapku esence do ní, pokud matka kojí, užívá esence ona a dítě ji získá z jejího mléka, případně dejte pár kapek esence do koupele dítěte
  • při léčení rostlin dejte 2 kapky esence do vody na zalévání

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *